Zwolnienie z obowiazku pracy na wypowiedzeniu

W polskiej możliwości wybierają się jedynie skuteczne oraz zaawansowane technologicznie urządzenia, m.in atex vacuum cleaners, czyli centralne odkurzacze przemysłowe wyprodukowane razem z dyrektywą atex. Zapewnienie bezpieczeństwa w czasie pracy, ochrona sztuki i ergonomia obsługi są tu na ważnym miejscu. Najlepsza wydajność ssania i filtracji została uzyskana dzięki spełnieniu doskonałej klas składników, technicznie ulepszają konstrukcję i ciągły wzrost w rozmiarze technik: filtracji, podciśnieniowej i oczyszczania filtra.

W naszym szerokim asortymencie znajdą Państwo nie tylko małowymiarowe odkurzacze przemysłowe, ale też skomplikowane także dużo funkcjonalne maszyny do wiórów i cieczy, jak jeszcze agregaty typu S, będące połączeniem odkurzacza przemysłowego oraz maszyny do transportu podciśnieniowego.

Odpylanie, odkurzanie, oczyszczanie próżniowe i transport podciśnieniowy przy zachowaniu agregatów ssących o intensywności od 3 do 300 kW, z zespołem filtracji o każdym kształcie a całymi klientami elementów, które rozprowadzają pył.

Stacjonarne agregaty ssące zasysają wszystkie nieczystości poprzez zabudowane instalacje odkurzania i składują je w innych zbiornikach lub urządzeniach transportujących. Produkowane seryjnie wyjątki są przystosowane do spraw indywidualnych.

Jesteśmy prekursorem w toku innowacyjnych, mobilnych agregatów ssących. Agregaty te są umieszczane na przyczepach lub samochodach ciężarowych plus są optymalnym narzędziem do tworzenia czynności dla przedsiębiorstw oferujących usługi oczyszczania zakładów przemysłowych. Urządzenia te stosowane są przy zasysaniu znaczniejszych ilości suchego produktu z ogromnych odległości. Zostały zbudowane według ADR z działaniem przeciwwybuchowym według ATEX.

Zabieramy się projektowaniem, tworzeniem, montażem urządzeń i budowy odpylających. Produkujemy instalacje odpylania maszyn, zespołów urządzeń i obiektów we każdych gałęziach przemysłu. Myślimy i pracujemy także instalacje dla pyłów wybuchowych.