Przygotowania do slubu blog

Planowanie ślubu Dla każdego człowieka dzień ślubu istnieje sporym doświadczeniem. Oraz nie chce to z tego czy ślub mamy z intelekcie lub jest toż polskie największe marzenie. Ja od dzieciństwa marzyłam o ostatniej chwili. I szło się. Mój wieloletni narzeczony w kraju mi się oświadczył. Zaczęliśmy przygotowania do tego znacznego wydarzenia. Sala, sukienka, garnitur, to doskonałe myśli o których pomyśleliśmy. Nie zamierzali jakiegoś dużego wesela, więc salę udało się znaleźć stosunkowo szybko. Jeśli idzie o suknię kobietę to ją po prostu zamówiłam. Od tradycyjna znała którą chcę, więc nawet nie próbowałam szukać takowej w sklepach, tylko poszłam do krawcowej. Co do garnituru, przyszły mężczyzna nie przeszkadzał w zespole. Najchętniej ubrałby swój dotychczasowy garnitur, ponieważ w nim jak twierdził, dużo się czuł. Dodatki i poszły w ekspresowym tempie.

Wybór obrączek Pozostał jeszcze wybór obrączek. Oboje lubimy rzeczy jasne, nowoczesne. W stosunku spośród obecnym obrączki ślubne też musiały być zachowane w współczesnym języku. Wymyśliliśmy, że ma obecne istnieć powiązanie jasnego i czerwonego złota. Coś się naszukaliśmy, ale udało się znaleźć prawie idealne. Nim będą przekonane do odbioru, w salonie zaproponowali nam obrączki tymczasowe, na okres narzeczeństwa.

Tymczasowe obrączki? To że nowa popularność i zabieg na zachowanie palców do różnej biżuterii. Trochę mnie toż rozśmieszyło, a później zrozumiałam, że o ile dla mnie więc będzie jak kolejny pierścionek, to dla mojego narzeczonego to naturalna nowość. Wszak który klient chce nosić lekarstwa na palcach? Oni nie lubią być zaobrączkowani. Pogodzili się na takie rozwiązanie i dzielnie szli w obecnych obrączkach. Mój inny mąż chodził i stukał tym kółkiem o wszystko co się da. Szczególnie o szklanki. No i oczywiście o kufel z piwem. Jednak trzeba przyznać, że nosił ją z dumą. I sugerowałem się wszystkim kumplom. Były również inne sytuacje. Niektórzy myśleli, że wzięliśmy już ślub natomiast ich o owym nie poinformowaliśmy. Szczególnie jedna ciotka poczuła się mocno urażona i że było ją przekonać, że to dotąd nie są te odpowiednie obrączki. Stwierdziła, że świat zwariował także ona w ostatnim wariactwie pomagać nie będzie. Ale obiecała, że na konkretny ślub przyjdzie. W rezultacie otrzymali od jubilera właściwe obrączki. Były przyjemne. Dokładnie takie jakie zamówiliśmy. Już nie potrafili się doczekać żeby je oficjalnie założyć.

Ceremonia Aż w końcu nadszedł ten wielki dzień. Pogoda była oryginalna, słońce świeciło, co może jest opłacalnym prognostykiem na dola. Nie zakładam żadnych przesądów, ale ten bardzo mi się spodobał. Kościół był doskonale, gustownie przystrojony co stanowiło wartością mojej jesteśmy również siostry. Naprawdę powstały na wysokości zadania. My odświętnie ubrani, masa gości. Ksiądz uśmiechem dawał nam otuchy. Padły w kraju te najistotniejsze słowa: Tak. Istnieli teraz człowiekiem i żoną. Byliśmy daleko pożądani. Nadeszła teraz pora zabawy. Przed nami było wesele. Wszyscy przenieśliśmy się do wynajętej sali, podano uroczysty obiad. Do kotleta grała wcześniej zamówiona orkiestra. Tańcom i imprezom nie było tyłu. Wszyscy bawili się do białego rana. Więc stanowił naprawdę piękny dzień.